کلیه کاربرانی که قصد ثبت نام و عضویت را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت کنند. عضویت در سایت و ثبت سفارش از طریق آن به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱-افراد برای عضویت در سایت باید از منوی اصلی به قسمت عضویت مراجعه کنند. 

تبصره ۱-کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲-کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳-عضویت در سایت رایگان است.

 

بند ۲- چنانچه کاربری با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، موسسه حق دارد ثبت نام و سفارش وی را باطل کند. 

 

بند ۳-حق امتیاز کلیه دوره ها و خدمات آموزشی  این سایت برای موسسه محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب، غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴-موسسه اطلاعات لازم شامل محتوا، اهداف، مخاطبان، هزینه، مدت و تاریخ شروع دوره ها و خدمات آموزشی را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد.

 

 

 

 

راهنمایی ثبت سفارش دوره ها به صورت آنلاین

  • برای ثبت سفارش دوره ها ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای وارد شدن به حساب کاربری نیز باید قبلا ثبت نام کرده باشید.

  • پس از ورود، در منوی اصلی سایت گزینه "مدیریت کاربری" قابل مشاهده خواهد بود.

  • از زیرمنوی "سفارش دوره ها" دسته بندی دوره هایی که ثبت سفارش آنها به صورت آنلاین فعال می باشد را می توانید مشاهده و انتخاب کنید.
  • با انتخاب یک دسته دوره، فهرست دوره های مربوط به آن دسته نمایش داده می شود که می توانید دوره /دوره های مورد را با کلیک بر روی گزینه سبد خرید ثبت سفارش کنید. سپس گزینه "اقدام برای پرداخت" را کلیک کنید.

  • درحال حاضر پرداخت به صورت ثبت رسید بانکی فراهم می باشد. پس از پرداخت هزینه به شماره حساب 59272772 بانک تجارت شعبه علوم بانکی به نام موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، شماره رسید پرداخت را در محل مشخص شده وارد و دکمه "ثبت" و سپس دکمه "پایان" را کلیک نمایید.

  • کارشناس آموزش در اولین فرصت برای هماهنگی و ثبت نام قطعی با شما تماس خواهد گرفت.