فرم پیش ثبت نام دوره کاربرد بلاکچین در صنعت بانکداری


معرفی دوره:

بلاکچین ابزاری کلاسیک در حوزه رمزنگاری بوده اما بازتعریف آن طی یک دهه اخیر، باعث شده این ابزار ناشناخته اما رؤیایی، با کاربردهای بالقوه و بالفعل خود، انقلاب بزرگی در اینترنت ایجاد کند. بلاک‌چین را می‌توان یک دفترکل دیجیتالی به حساب آورد که از تخریب مصون است و قابلیت ثبت هر تراکنش مالی و معامله اقتصادی و تبادل هر داده ای را با ضریب امنیت بالا در خود دارد.

طی یکسال اخیر، در بانکهای ایرانی بحث به کارگیری این ابزار رونق گرفته لذا شناخت صحیح بلاک چین در شناسایی توانایی ها و تعریف کاربرد آن در صنعت بانکداری، نقش بسیاری خواهد داشت.

اهداف دوره:

 آشنایی با مفاهیم بلاکچین

 آشنایی با کاربرد های بلاکچین

 آشنایی با نحوه ساختن بلاکچین

 آشنایی با کاربرد های بلاکچین در صنعت بانکداری

مخاطبان دوره:

کلیه علاقه مندان حوزه بانکی و فن آوری اطلاعات  و شرکت های FinTech

پیشنیاز دوره:  

آشنایی با مفاهیم اولیه رمزنگاری و نظام های پرداخت مبتنی بر پول الکترونیک

مدت دوره: 8 ساعت 


بانک ها، موسسات اعتباری و سایر سازمان ها و شرکت های ذیربط می توانند به صورت سفارشی دوره های آموزشی موردنظر برای کارکنان خود را از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام اشخاص حقوقی اعلام نمایند.

پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام، کارشناس آموزش حرفه ای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در اسرع وقت با نماینده یا رابط آموزشی معرفی شده، برای انجام هماهنگی های لازم و برنامه ریزی برای برگزاری دوره تماس خواهد گرفت.

پس از به حد نصاب رسیدن دوره اسامی باید به صورت مکتوب به مدیریت آموزش حرفه ای اعلام گردد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892457 و 27892458 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :