فرم پیش ثبت نام دوره هوش تجاری- مفاهیم اولیه، کاربرد، پیاده سازی و بهره وری


معرفی دوره:

این دوره همانطوری که عنوان گویای آن است به مفاهیم اولیه مانند تکامل و پیدایش نسل سوم هوش تجاری، انبار داده و پردازش تحلیلی برخط، معماری اسکیمای ستاره و نحوه گزارش گیری از انبار داده می پردازد. در این دوره به مخاطب نشان داده خواهد شد که چگونه هوش تجاری می تواند مدیران رده بالای یک سازمان را در تصمیم گیری کمک کند. سپس مخاطب با مورد مطالعاتی درگیر یک مسئله کاربردی شده و با پیاده سازی یک سیستم کوچک هوش تجاری با بهره وری این سیستم آشنا می شود.

اهداف دوره:

 آشنایی با اصول و مفاهیم هوش تجاری و سازمان های هوشمند

 افزایش قابلیت و توانایی پاسخگویی سازمان ها به پرسش هایی که در بازار فشرده رقابتی مطرح می شوند با بکارگیری تکنیک های تحلیلی، داده کاری و انبار داده ها

 آشنایی با چالشهای بروز در این زمینه از قبیل هوش تجاری بلادرنگ و فراگیر

مخاطبان دوره:

مدیران و کارشناسان ستادی بانک ها

پیشنیاز دوره:
 
دارا بودن  درجه کارشناسی در یکی از زمینه های مهندسی کامپیوتر، برق، صنایع و یا اقتصاد، حسابداری و مدیریت

مدت دوره: 32 ساعت


متقاضیان شرکت در دوره های آموزش حرفه ای می توانند با تکمیل فرم پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزش بعدی که ثبت نام آنها به اتمام رسیده یا برگزارشده است اعلام آمادگی نمایند.

تاریخ قطعی شروع دوره و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پس از به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: تکمیل فرم پیش ثبت نام به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد، بلکه متقاضی علاقمندی خود را برای شرکت در دوره آموزشی مورد نظر اعلام می دارد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892458 و 27892457 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :