فرم پیش ثبت نام دوره مکان یابی شعب بانک


معرفی دوره:

بررسی ها نشان می دهد علیرغم توسعه خدمات الکترونیک در 15 سال اخیر، هنوز بخش زیادی از درآمد بانکها از طریق شعب ایجاد می گردد. شعب بانک منبع اصلی خلق درآمد و ارزش برای بانکها محسوب می گردند. برای بسیاری از مشتریان، شعبه همان بانک است. در سالهای اخیر بدلیل اینکه شعب قابلیت ایجاد تصویر ذهنی بالایی در مشتریان را دارند و در تقویت برند بانک بسیار موثر است لذا در مکان یابی شعب و طراحی نمای خارجی و داخلی شعب تلاش زیادی صورت گرفته است. 

اهداف دوره:

 آشنایی با مدلهای کسب و کار

 آشنایی با راهکارهای خلاقانه کانالهای فروش به منظور پی بردن به ضرورت توسعه شعب

 آشنایی با راه های توسعه شعب بهره ور با بررسی عوامل موثر بر مکان یابی شعب و امکان سنجی اقتصادی

مخاطبان دوره:

کارکنان واحد بازاریابی و امور مشتریان، کارکنان واحد مهندسی و املاک، کارکنان امور شعب، کارکنان اداره کل سازمان ها و روش ها

پیشنیاز دوره: فاقد پیشنیاز

مدت دوره: 8 ساعت 


بانک ها، موسسات اعتباری و سایر سازمان ها و شرکت های ذیربط می توانند به صورت سفارشی دوره های آموزشی موردنظر برای کارکنان خود را از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام اشخاص حقوقی اعلام نمایند.

پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام، کارشناس آموزش حرفه ای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در اسرع وقت با نماینده یا رابط آموزشی معرفی شده، برای انجام هماهنگی های لازم و برنامه ریزی برای برگزاری دوره تماس خواهد گرفت.

پس از به حد نصاب رسیدن دوره اسامی باید به صورت مکتوب به مدیریت آموزش حرفه ای اعلام گردد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892457 و 27892458 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :