فرم پیش ثبت نام دوره مکان یابی شعب بانک


معرفی دوره:

بررسی ها نشان می دهد علیرغم توسعه خدمات الکترونیک در 15 سال اخیر، هنوز بخش زیادی از درآمد بانکها از طریق شعب ایجاد می گردد. شعب بانک منبع اصلی خلق درآمد و ارزش برای بانکها محسوب می گردند. برای بسیاری از مشتریان، شعبه همان بانک است. در سالهای اخیر بدلیل اینکه شعب قابلیت ایجاد تصویر ذهنی بالایی در مشتریان را دارند و در تقویت برند بانک بسیار موثر است لذا در مکان یابی شعب و طراحی نمای خارجی و داخلی شعب تلاش زیادی صورت گرفته است. 

اهداف دوره:

 آشنایی با مدلهای کسب و کار

 آشنایی با راهکارهای خلاقانه کانالهای فروش به منظور پی بردن به ضرورت توسعه شعب

 آشنایی باراههای توسعه شعب بهره ور با بررسی عوامل موثر بر مکان یابی شعب و امکان سنجی اقتصادی

مخاطبان دوره:

کارکنان واحد بازاریابی و امور مشتریان، کارکنان واحد مهندسی و املاک، کارکنان امور شعب، کارکنان اداره کل سازمان ها و روش ها

پیشنیاز دوره: فاقد پیشنیاز

مدت دوره: 8 ساعت


متقاضیان شرکت در دوره های آموزش حرفه ای می توانند با تکمیل فرم پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزش بعدی که ثبت نام آنها به اتمام رسیده یا برگزارشده است اعلام آمادگی نمایند.

تاریخ قطعی شروع دوره و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پس از به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: تکمیل فرم پیش ثبت نام به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد، بلکه متقاضی علاقمندی خود را برای شرکت در دوره آموزشی مورد نظر اعلام می دارد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892458 و 27892457 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :