فرم پیش ثبت نام دوره تحلیل مالی با استفاده از نرم افزار MATLAB


معرفی دوره:

با گسترش روزافزون ابزارهای مالی و پیچیده‌تر شدن عوامل تاثیرگذار بر بازارهای مالی٬ نیاز به نوشتن مدل‌های تحلیل‌گری است که بتواند تا حد امکان اطلاعات مناسبی به سرمایه‌گذاران جهت سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک سرمایه‌شان ارائه کند. یکی از قویترین و منعطف‌ترین نرم‌افزارهای موجود در این ارتباط٬ نرم افزار MATLAB است. کارشناسان حوزه‌های مختلف مالی با استفاده از این جعبه ابزار مالی می‌توانند سبد سرمایه‌گذاری را با در نظرگرفتن سود و زیان و هزینه‌های معاملاتی بهینه‌سازی کنند. این جعبه ابزار آن‌ها را قادر می‌سازد تا ریسک را برآورد نموده و سطح نرخ بهره را تحلیل نموده و کارایی سرمایه‌گذاری را اندازه‌گیری کنند.

اهداف دوره:

 آشنایی با جعبه ابزار مالی نرم‌افزار MATLAB

 بررسی کلی برخی از قابلیت‌های مالی آن

مخاطبان دوره: 

کارکنان واحد حسابداری، بودجه و آمار

پیشنیاز دوره: فاقد پیشنیاز

مدت دوره: 24 ساعت


بانک ها، موسسات اعتباری و سایر سازمان ها و شرکت های ذیربط می توانند به صورت سفارشی دوره های آموزشی موردنظر برای کارکنان خود را از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام اشخاص حقوقی اعلام نمایند.

پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام، کارشناس آموزش حرفه ای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در اسرع وقت با نماینده یا رابط آموزشی معرفی شده، برای انجام هماهنگی های لازم و برنامه ریزی برای برگزاری دوره تماس خواهد گرفت.

پس از به حد نصاب رسیدن دوره اسامی باید به صورت مکتوب به مدیریت آموزش حرفه ای اعلام گردد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892457 و 27892458 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :