فرم پیش ثبت نام دوره تحلیل مالی با استفاده از نرم افزار MATLAB


معرفی دوره:

با گسترش روزافزون ابزارهای مالی و پیچیده‌تر شدن عوامل تاثیرگذار بر بازارهای مالی٬ نیاز به نوشتن مدل‌های تحلیل‌گری است که بتواند تا حد امکان اطلاعات مناسبی به سرمایه‌گذاران جهت سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک سرمایه‌شان ارائه کند. یکی از قویترین و منعطف‌ترین نرم‌افزارهای موجود در این ارتباط٬ نرم افزار MATLAB است. کارشناسان حوزه‌های مختلف مالی با استفاده از این جعبه ابزار مالی می‌توانند سبد سرمایه‌گذاری را با در نظرگرفتن سود و زیان و هزینه‌های معاملاتی بهینه‌سازی کنند. این جعبه ابزار آن‌ها را قادر می‌سازد تا ریسک را برآورد نموده و سطح نرخ بهره را تحلیل نموده و کارایی سرمایه‌گذاری را اندازه‌گیری کنند.

اهداف دوره:

 آشنایی با جعبه ابزار مالی نرم‌افزار MATLAB

 بررسی کلی برخی از قابلیت‌های مالی آن

مخاطبان دوره: 

کارکنان واحد حسابداری، بودجه و آمار

پیشنیاز دوره: فاقد پیشنیاز

مدت دوره: 24 ساعت


متقاضیان شرکت در دوره های آموزش حرفه ای می توانند با تکمیل فرم پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزش بعدی که ثبت نام آنها به اتمام رسیده یا برگزارشده است اعلام آمادگی نمایند.

تاریخ قطعی شروع دوره و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پس از به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: تکمیل فرم پیش ثبت نام به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد، بلکه متقاضی علاقمندی خود را برای شرکت در دوره آموزشی مورد نظر اعلام می دارد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892458 و 27892457 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :