فرم پیش ثبت نام دوره مدیریت و نظارت ریسک بازار در صنعت بانکداری


معرفی دوره:

 با توجه به تغییرات مداوم در عوامل محیطی و سیستم‌های اقتصادی هر روز ریسک‌های متفاوتی بر ساختار مالی بانك‌ها اثر می‌گذارند. از اين رو بانک‌ها به‌دلیل ماهیت فعالیت‌هاي خود با ریسک‌های متعددی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. چهار ریسک اصلی که بانک‌ها با آن مواجه هستند ریسک اعتباری، ریسک بازار، ریسک نقدینگی و ریسک عملیاتی است. يکي از ریسک‌هاي با اهمیت در بانک‌ها، ریسک بازار است. سرمایه‌گذاری در دارایی‌هایی که ارزش آنها به‌صورت روزانه تغییر می‌کند مثل سهام، اوراق بدهی، ارز، طلا، کالاهای اساسی و ... بانک را با ریسک بازار مواجه می‌کند. در اين دوره، ابتدا مفاهيم کليدي مربوط به ريسک بازار و در ادامه روش‌هاي محاسباتي آن تشريح خواهد شد.

اهداف دوره:

 ارتقاء سطح دانش و مهارت کارکنان مرتبط به شبکه بانکي با رويکردهاي نوين مربوط به ريسک بازار

 افزايش اطلاعات مربوط به شيوه‌هاي نظارت بر فرآيند مديريت ريسک بازار

 آشنايي با مقررات و استانداردهاي بين‌المللي مرتبط

مخاطبان دوره:

کارکنان واحدهای  مدیریت و ریسک و برنامه ریزی، اعتبارات،  بازرسی، حسابرسی

پیشنیاز دوره:
 
آشنایی با مفاهيم ريسک و انواع آن در بانک و صورت‌هاي مالي و اقلام مختلف آن

مدت دوره: 8 ساعت 


متقاضیان شرکت در دوره های آموزش حرفه ای می توانند با تکمیل فرم پیش ثبت نام برای شرکت در دوره های آموزش بعدی که ثبت نام آنها به اتمام رسیده یا برگزارشده است اعلام آمادگی نمایند.

تاریخ قطعی شروع دوره و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام پس از به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه: تکمیل فرم پیش ثبت نام به منزله ثبت نام قطعی نمی باشد، بلکه متقاضی علاقمندی خود را برای شرکت در دوره آموزشی مورد نظر اعلام می دارد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892458 و 27892457 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :