فرم پیش ثبت نام دوره بانکداری اختصاصی


معرفی دوره:

بانکداري اختصاصي استراتژی کسب و کار نوین بانکداری است که با فراهم آوردن ساختار ، زیرساخت ،سیستم و  مکانیزم مجموعه محصولات و خدمات  بانکي، سرمايه­گذاري و  خدمات مالي را به اشخاصي با ميزان تعریف شده دارايي قابل سرمايه­گذاري ارائه می نماید. بر اساس این استراتژی مشتریان اختصاصی از محصولات و خدمات سفارشی ، با کیفیت و متمایز بهره مندی می گردند . برای اطمینان از پیگیری نیازها و پاسخگویی موثر و ارزش آفرین به مشتریان اختصاصی ،  مخاطبان  لازم است تا با روشهای نوین این شیوه بانکداری آشنا شوند .

اهداف دوره:

 آشنایی با شیوه نوین بانکداری اختصاصی

مخاطبان دوره:

کارکنان واحد اعتبارات، کارکنان امور شعب

پیشنیاز دوره: فاقد پیشنیاز

مدت دوره: 16 ساعت


بانک ها، موسسات اعتباری و سایر سازمان ها و شرکت های ذیربط می توانند به صورت سفارشی دوره های آموزشی موردنظر برای کارکنان خود را از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام اشخاص حقوقی اعلام نمایند.

پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام، کارشناس آموزش حرفه ای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در اسرع وقت با نماینده یا رابط آموزشی معرفی شده، برای انجام هماهنگی های لازم و برنامه ریزی برای برگزاری دوره تماس خواهد گرفت.

پس از به حد نصاب رسیدن دوره اسامی باید به صورت مکتوب به مدیریت آموزش حرفه ای اعلام گردد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892457 و 27892458 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :