فرم پیش ثبت نام دوره ارزيابي فني، اقتصادي و مالي طرح هاي صنعتي«دوره مقدماتی »


معرفی دوره:

 ارزیابی فنی- اقتصادی  و مالي پروژه از مهمترین رکن‌های تصمیم‌گیری در مورد مطلوبیت و یا عدم مطلوبیت انجام آن پروژه و یا معیاری جهت مقایسه دو یا چند پروژه با یکدیگر می‌باشد. فرمول‌ها و روش‌های معمول در اقتصاد مهندسی از جمله روش‌های ریاضی برای ساده کردن مقایسه اقتصادی پروژه‌هاست که مدیران از آن در تصمیم‌گیری جهت انتخاب پروژه‌های مناسب استفاده می‌کنند. در اين دوره مفاهيم پايه اي ارزيابي از ابعاد اقتصادي، فني و مالي مورد بررسي قرار مي گيرد و با ارائه يك مثال كاربردي، شاخص ها و معيارهاي سنجش و ارزيابي طرح ها معرفي مي شود.

اهداف دوره:

 آمادگي و آشنايي با فرآيند ارزيابي طرح‌ها(ارزيابي فني، اقتصادي، بازار و مالي)،

 بررسي وضعيت كيفي بازار(ارائه كلياتي در خصوص معرفي محصول)،

 بررسي وضعيت كمي بازار (بررسی اقتصادی)،

 بررسی فنی،

 ارائه جزئيات مربوط به مطالعه مالی طرح ها

 ارائه توضيحاتي در خصوص هر يك از شاخص هاي به منظور افزايش دانش و تسهيل در تصميم گيرهاي بهينه در رابطه با طرح هاي صنعتي

مخاطبان دوره: کارکنان واحد اعتبارات

پیشنیاز دوره: آشنا بودن با مسايل اعتباري و تسهيلات

مدت دوره: 16ساعت


بانک ها، موسسات اعتباری و سایر سازمان ها و شرکت های ذیربط می توانند به صورت سفارشی دوره های آموزشی موردنظر برای کارکنان خود را از طریق تکمیل فرم پیش ثبت نام اشخاص حقوقی اعلام نمایند.

پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام، کارشناس آموزش حرفه ای موسسه عالی آموزش بانکداری ایران در اسرع وقت با نماینده یا رابط آموزشی معرفی شده، برای انجام هماهنگی های لازم و برنامه ریزی برای برگزاری دوره تماس خواهد گرفت.

پس از به حد نصاب رسیدن دوره اسامی باید به صورت مکتوب به مدیریت آموزش حرفه ای اعلام گردد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با کارشناسان دوره های آموزش حرفه ای موسسه با شماره های 27892457 و 27892458 و 27892446 تماس حاصل فرمایید.

 

 فرم پیش ثبت نام :